HARROJENI BJONDE/ Orinda Hutën s’keni për ta njohur pas ndryshimit drastik (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI BJONDE/ Orinda Hutën s’keni për ta njohur pas ndryshimit drastik (FOTO)

HARROJENI BJONDE/ Orinda Hutën s’keni për ta njohur pas ndryshimit drastik (FOTO)

Këngëtaren shumë të njohur të hiteve “Tani e di”, “Oqean” etj, Orinda Hutën, jemi mësuar t’a shohim gjithmonë me flokët e gjatë bjond, mirëpo me videon e publikuar së fundmi në Instastory, ajo i ka lënë të gjithë gojëhapur me pamjen e re.

Orinda shfaqet me flokët e prerë shkurt mbi supe dhe e ka errësuar ngjyrën e tyre, duke i kthyer në gështenjë.

“Gati për një tjetër puntatë në “Jo vetëm modë”- shkruan Orinda krahas videos ku me siguri askush nuk e ka njohur me pamjen e re.