Pas lirimit nga policia, Stresi publikon këngën e re: Ka një mesazh për qeverinë? – AlpeGossip
Pas lirimit nga policia, Stresi publikon këngën e re: Ka një mesazh për qeverinë?

Pas lirimit nga policia, Stresi publikon këngën e re: Ka një mesazh për qeverinë?

Pak ditë më parë, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, u bë qendër e lajmeve rozë pas arrestimit nga policia.

Autoritetet kishin gjetur një sasi të konsiderueshme kokainë në një lokal dhe për këtë u arrestuan disa persona, ndër ta edhe Stresi.

Në një deklaratë të publikuar në Balkanweb, stresi u shpreh brenda qelisë që këtë lëndë narkotike e konsumonte për kënaqësinë e tij kur ishte me miqtë dhe nuk e tregtonte.

Ama, dje Stresi la qelinë për të publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “GTA”.

Kënga është e stilit të reperit, ku flitet për konflikte dhe në klip shfaqen edhe armë.
Por, klipin e plotë e gjeni mëposhtë.