NUK JU PUNON KONDICIONERI I MAKINËS DHE…/ Marina Vlloca e ka gjetur zgjidhjen! Na e mësoi me një VIDEO të vetme – AlpeGossip
NUK JU PUNON KONDICIONERI I MAKINËS DHE…/ Marina Vlloca e ka gjetur zgjidhjen! Na e mësoi me një VIDEO të vetme

NUK JU PUNON KONDICIONERI I MAKINËS DHE…/ Marina Vlloca e ka gjetur zgjidhjen! Na e mësoi me një VIDEO të vetme

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Së fundmi moderatorja e njohur ka psotuar në IndtaStoryn e saj një video duke ngarë makinën në mënyrën më qesharake pasi aty është shumë nxehtë dhe nuk i punon kondicioneri.

Marina në videon e postuar thotë: Ja si mbahet timoni kur është shumë nxehtë dhe kur më tepër nuk punon kondicioneri.

Siç duket edhe në videon e postuar nga ajo nuk i punon kondicioneri i makinës.  Zgjidhjen për të mbajtur timonin vetëm me dy gishta e ka gjetur pasi ai është nxehur shumë nga dielli, shkruan Alpe.Gossip.

Më pas ajo ka postuar një video tjetër ku ka shkruar: Më shkojnë sytë jeshil? Duke pyetur kështu ndjekësit e saj por nuk mund të lëmë pa përmendur që ajo duket mjaft bukur.