“Vajzat që i kemi harruar të veshura”/ Ja kush janë VIP-et shqiptare që pëlqejnë të dalin NUDO (FOTO) – AlpeGossip
“Vajzat që i kemi harruar të veshura”/ Ja kush janë VIP-et shqiptare që pëlqejnë të dalin NUDO (FOTO)

“Vajzat që i kemi harruar të veshura”/ Ja kush janë VIP-et shqiptare që pëlqejnë të dalin NUDO (FOTO)

Zhveshja në vendin tonë vazhdon akoma të konsiderohet si tabu dhe rrjedhimisht të krijoj debate. Një pjesë e mirë e shqiptarëve vazhdojnë të “shqyejnë sytë” kur shohin personazhe që zhvishen  në sete fotografike, videoklipe apo dalje publike, por diçka e tillë nuk i pengon vajzat e showbizit të mos e bëjnë këtë gjë.

Atyre ju pëlqen të shfaqen nudo, ti tregojnë format e tyre sa më shumë të jetë e mundur, madje ka nga ato personazhe që nuk mund ti mendojmë të veshur sepse rrallë herë shfaqen të tillë.

Po kush janë vajzat shqiptare që kanë guxuar dhe kanë dalë NUDO? AlpeNews.al ju rikujton të gjitha ato.

Bleona Qereti

Iva Aliko

Roza Lati

Egla Harxhi

Enca

Klaudia Pepa

Franceska Jace

Zaimina Vasjari

Dafina Zeqiri

Morena Taraku

Përgatiti AlpeNews.al