Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi bëjnë ndryshimin DRASTIK në look. Nuk keni për t’i njohur më aktorët (FOTO) - AlpeGossip
Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi bëjnë ndryshimin DRASTIK në look. Nuk keni për t’i njohur më aktorët (FOTO)

Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi bëjnë ndryshimin DRASTIK në look. Nuk keni për t’i njohur më aktorët (FOTO)

Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi përveçse dy aktorë të njohur të humorit janë edhe dy miq të mirë që shpesh herë bëjnë shaka me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

 

Kësaj here ka qënë radha e Besit dhe ai i ka suprizuar ndjekësit kur ka publikuar një foto të tij dhe Ermalit me flokë të reja duke ndryshuar kështu tërësisht imazhin e tyre.

“Kush nga modelet është më interesant?”- ka pyetur Besi ndjekësit duke qeshur.

Fansat të habitur nga fotoja kanë qeshur me të madhe e ndërkohë presin një përgjigje nga ato tipiket të Ermal Mamaqit.