Janë disa FOTO që duam ti ZHDUKIM, dhe kjo është një e tillë! Enca s’do kishte dashur ta shihte – AlpeGossip
Janë disa FOTO që duam ti ZHDUKIM, dhe kjo është një e tillë! Enca s’do kishte dashur ta shihte

Janë disa FOTO që duam ti ZHDUKIM, dhe kjo është një e tillë! Enca s’do kishte dashur ta shihte

Enca Haxhia, një nga këngëtaret e pëlqyera të adoleshentëve është shpesh në qendër të showbiz, edhe për shkak të photoshopit që nuk mungon thuajse në asnjë foto të saj.

Faqja në Instagram e Vipave të Bllokut i ka publikuar një foto këngëtares e cila këndon në club nate e duket larg formave që ajo na tregon në Insta.

“Godet Enca në club s’përdoret dot photoshop.Cfare mendimi keni?”, pyet faqja e Vip-ave.

Në fakt s’ka asgjë të keqe te kilet e Encës, e keqja qendron në faktin që vetë Enca e konsideron diçka të “keqe” duke eleminuar kilet e saj me programe photoshop-i.