U KTHYE NGA PUSHIMET/ Tuna Sejdiu fotografohet në vaskë në momente intime familjare me… – AlpeGossip
U KTHYE NGA PUSHIMET/ Tuna Sejdiu fotografohet në vaskë në momente intime familjare me…

U KTHYE NGA PUSHIMET/ Tuna Sejdiu fotografohet në vaskë në momente intime familjare me…

Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në  Mauritani.

Madje këto pushime u bënë dhe shkak për thashethemin që qarkulloi në rrjet për një ndarje midis saj dhe bashkëshorti  të saj Patris Berisha.

Por me veprimin e sajTuna i’u mbyll i gojën të gjithë duke ndryshuar  biografinë e saj në rrjete sociale duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Image

E siç duket këngëtarja është kthyer nga pushimet dhe po kalon kohën  me djalin e saj  Tianin.

Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja postoi një foto me të birin nga vaska ku shkruan:

“Nuk ka pasur kurrë dhe nuk do të ketë asgjë më speciale se sa dashuria mes nënës dhe djalit”.

Image

Image