LUFTË MES VAJZASH/ Oriola Marashi SFIDON hapur Lori Hoxhën, ja se si… (FOTO) – AlpeGossip
LUFTË MES VAJZASH/ Oriola Marashi SFIDON hapur Lori Hoxhën, ja se si… (FOTO)

LUFTË MES VAJZASH/ Oriola Marashi SFIDON hapur Lori Hoxhën, ja se si… (FOTO)

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale e sidomos pozat e videot provokuese e kanë vënë shpesh në qendër të vëmendjes. Nga ana tjetër Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram, kryefjala e mediave kur vjen puna tek jeta luksoze apo çështjet private.

E vetmja gjë që mund t’i bashkonte Oriolën dhe Lorin deri më sot ishte fakti që janë të dyja janë shumë të ndjekura, por të visheshin njësoj, kjo me siguri nuk ju kishte shkuar në mendje.

Oriola Marashi mbrëmë postoi disa foto e video e veshur me një fustan të zi të cilin pak muaj më parë, ja patë veshur Lori Hoxhës në festën e ditëlindjes.

Lori kishte zgjedhur ngjyrën floriri ndërsa Oriola ka zgjedhur ngjyrën e zezë, cilës i shkon më shumë ky fustan?