Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë kurrë më parë: Luksi i vërtetë është të… (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë kurrë më parë: Luksi i vërtetë është të… (FOTO)

Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë kurrë më parë: Luksi i vërtetë është të… (FOTO)

Duke qenë një grua e suksesshme në karrierë, shumë prej jush me siguri mendojnë se moderatorja Alketa Vejsiu e rrethon veten e saj në luks.

Por gjatë ditës së sotme, Vejsiu ka dëshmuar se është shumë më e thjeshtë nga ç’mendonit.

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shihet mbi një biçikletë, në një pozë prej çapkëneje ku ka nxjerrë dhe gjuhën.

“Luksi i vërtetë është të shkosh në punë me biçikletë! Në punë me biçikletë, sepse jetoj afër punës dhe sepse punën e kam për fat afër parkut të liqenit ku sapo ka përfunduar korsia e vrapit dhe biçikletave, gjë që ma bën dhe më të dashur Tiranën time të bukur!”-ka shkruar moderatorja e famshme.