Dalin të pinë të dyja në Tiranë, Oriola Marashit dhe Beatrix Ramosajt u ndodh e papritura (FOTO) – AlpeGossip
Dalin të pinë të dyja në Tiranë, Oriola Marashit dhe Beatrix Ramosajt u ndodh e papritura (FOTO)

Dalin të pinë të dyja në Tiranë, Oriola Marashit dhe Beatrix Ramosajt u ndodh e papritura (FOTO)

Grupi i tyre quhet ai i të BUKURËVE dhe gjithmone dalin bashke. Bëhet fjalë për grupin e: Elena Lika, Beatrix Ramosaj, Oriola Marashi, Alban Ramosaj, Alesia Noka, Aurela Hoxha, Endrit Mërtiri etj etj se mbase kemi harruar ndonjë tjetër.

Por këtë herë ishin Trixa dhe Oriola ato qe kishin dale për qejfin e tyre dhe do qerasnin njëra-tjetrën me pije. Në fillim e nisi Oriola dhe gotën tjetër e kishte për të qerasur Betrixi. Por e dini ç’ndodhi?

Vajzat u kthyen në shtëpi dhe na treguan se si përfundim nuk pagoi as njëra e as tjetra, por i qerasën. Epo më mirë, se sa të ziheshin vajzat se kush do paguante, u tregua dikush tjetër më i shkathët.