“TË Q*** VËRDALLË E TË JETOJ JETËN E…”/ Lori Hoxha habit dynjanë, ia qan hallin Armina Mevlani: Eh moj shoqe eh… (FOTO) – AlpeGossip
“TË Q*** VËRDALLË E TË JETOJ JETËN E…”/ Lori Hoxha habit dynjanë, ia qan hallin Armina Mevlani: Eh moj shoqe eh… (FOTO)

“TË Q*** VËRDALLË E TË JETOJ JETËN E…”/ Lori Hoxha habit dynjanë, ia qan hallin Armina Mevlani: Eh moj shoqe eh… (FOTO)

Lori Hoxha ka vendosur që të ndryshojë drastikisht mënyrën e të jetuarit. Blogerja shqiptare ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet e veshur me shumë lule dhe mjaft e qeshur në fytyrë.

Dua të filloj të q**** vërdallë dhe të jetoj si e çmendur,”- shkruan Lori në anglisht krahas fotos.

Foto e postuar nga Lori Hoxha

Në komente nuk ka munguar as suporti i Armina Mevlanit.

“Eh moj shoqe eh,”- shkruan Armina që mesa duket ja ka ‘qarë’ hallin 25-vjeçares.