KRYEFJALA E KËSAJ VERE/ Printi jeshil me kuadrata janë GJITHÇKA duhet të keni në garderobë (FOTO) – AlpeGossip
KRYEFJALA E KËSAJ VERE/ Printi jeshil me kuadrata janë GJITHÇKA duhet të keni në garderobë (FOTO)

KRYEFJALA E KËSAJ VERE/ Printi jeshil me kuadrata janë GJITHÇKA duhet të keni në garderobë (FOTO)

Gjatë verës, përveç faktit që duhet të ndihemi komodë gjatë përditshmërisë sonë e rëndësishme është të jemi të përditësuar edhe me modën.

Së fundmi, një trend po qarkullon në të gjitha garderobat e blogereve në mbarë botën.

Bëhet fjalë për pëlhurën jeshile me kuadrata të vegjël e cila është rikthyer sërish në modë.

Mjafton ta keni në njërën prej veshjeve apo akesorëve tuaj dhe do jeni përditësuar me të rejat e fundit të modës.

Më poshtë AlpeNews.al ju sjell disa nga veshjet që mund të kenë këto lloj printi: