E dinit që Fatmir Hysenbelliu dhe Kylie Jenner paskan këtë të përbashkët? (FOTO) – AlpeGossip
E dinit që Fatmir Hysenbelliu dhe Kylie Jenner paskan këtë të përbashkët? (FOTO)

E dinit që Fatmir Hysenbelliu dhe Kylie Jenner paskan këtë të përbashkët? (FOTO)

Ai shqiptar, ajo amerikane, të dy të famshëm, të pasur dhe mjaft të përfolur në media.

Por Kylie Jenner-in dhe Fatmir Hysenbelliun i bashkon edhe diçka tjetër. 20 vjeçarja dhe biznesmeni shqiptar posedojnë të njëtën makinë, të tipit Lamborghini. Ata që të dy i reklamojnë makinat shpesh në rrjetet e tyre sociale ndaj nuk kishte si të mos vihej re ky detaj i përbashkët mes tyre.