Finalisti i parë i emisionit të fundit të Luana Vjollcës? Ja kush është… (FOTO) – AlpeGossip
Finalisti i parë i emisionit të fundit të Luana Vjollcës? Ja kush është… (FOTO)

Finalisti i parë i emisionit të fundit të Luana Vjollcës? Ja kush është… (FOTO)

Mbrëmë përmes një instastory prezantuesja Luana Vjollca paralajmëroi se më datë 10 të këtij muaji do ta përmbyll emisionin e saj të shumë pëlqyer “Shiko Kush Luan”, një lajm aspak i mirë për adhuruesit e këtij emisioni dhe fansat e saj.

 

Ndërsa emisioni i fundit do të jetë finalja e garuesve më të mirë. Ndërsa një nga finalistët do të jetë edhe Besa Kokëdhima, është vet këngëtarja që e ka zbuluar këtë gjë. Ajo ka postuar një instastory teksa tregon që për dukjen e saj është përkujdesur blogerja Lori Hoxha, e që do të duket kështu në emisionin “Shiko Kush Luan”.