ÇFARË NDODHI? Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes pas disa muajve bashkëjetesë – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes pas disa muajve bashkëjetesë

ÇFARË NDODHI? Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes pas disa muajve bashkëjetesë

Modelja Beniada Nishani, e cila u bë mjaft e dashur për publikun shqiptar gjatë eksperiencës së saj në Big Brother Vip, është komentuar vazhdimisht për lidhjen e saj me Blerti Hajdarin, vëllain e opinionistit Arbër Hajdari.

Romanca e modeles së njohur Beniada Nishani dhe futbollistit Blerti Hajdari duket se ka marrë fund, kjo pasi dyshja nuk janë parë prej kohësh bashkë dhe së fundmi ata as nuk ndiqen në rrjetet sociale.

Një detaj që i shtoi edhe më tepër dyshimet dhe aludimet ishte një veprim që futbollisti bëri para se të çaktivizonte llogarinë e tij.

Ai hoqi nga profili foton e vjetër me Beniadën, duke lënë të kuptohet se kjo histori ka marrë fund!

Dyshja janë njohur bashkë në programin ku ajo u bë pjesë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Procesi sportiv”.

Ata nisën flirtet e para, u njohën, u lidhën e nisën gjithashtu bashkëjetesën.