BËN FOTO ME SYZET E “SNAPIT”/ Oriola Marashi nuk harron të ekspozojë gjoksin (FOTO) – AlpeGossip
BËN FOTO ME SYZET E “SNAPIT”/ Oriola Marashi nuk harron të ekspozojë gjoksin (FOTO)

BËN FOTO ME SYZET E “SNAPIT”/ Oriola Marashi nuk harron të ekspozojë gjoksin (FOTO)

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptarë.Ka tërhequr vëmendje në rrjetet sociale  për fizikun shtatlartë dhe bukurin.

Modelja e njohur që di të ndezë rrjetin me fotot provukese,ku në planë të parë nxjerr gjithmonë  të pasmet ose gjoksin .

Modelja ka postuar dy foto në instagram me efektet e snapchat ku duket se ka fokusuar tepër kamerën te gjoksi.