Postoi video duke u rrëzuar nga shkallët dhe fansat e SHAN me komente! Shikoni si ia merr hakun mami, Kludia Pepës – AlpeGossip
Postoi video duke u rrëzuar nga shkallët dhe fansat e SHAN me komente! Shikoni si ia merr hakun mami, Kludia Pepës

Postoi video duke u rrëzuar nga shkallët dhe fansat e SHAN me komente! Shikoni si ia merr hakun mami, Kludia Pepës

Vetëm 3 ditë më parë balerina e talentuar Klaudia Pepa e veshur mjaft provokuese postoi një video në Insta teksa shfaqej duke improvizuar një skenë artistike ku kishte edhe momente duke rënë nga shkallët.

Të shumtë ishin fansat që e gozhduan me komente negative duke e cilësuar këtë si një lëvizje të ulët.

Nuk mbaron me kaq dhe duket se Klaudia Pepa e ka një person që ja merr hakun më së miri dhe ajo është mamaja e saj, Lume Pepa.

Më poshtë ju ftojmë të shikoni se si reagon mami i Klaudias ndaj atyre që ia shajnë vajzën…