“JU NJOHIM SI…”/ Meridiani – Romeo Veshajt: Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura – AlpeGossip
“JU NJOHIM SI…”/ Meridiani – Romeo Veshajt: Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura

“JU NJOHIM SI…”/ Meridiani – Romeo Veshajt: Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura

Gjuha e komunikimit mes Meridianit dhe Romeos duket se është ashpërsuar sëfundmi në rrjetet sociale.

Ish-banor i “Big Brother VIP” nuk i ka ndalur akuzat që pas daljes së tij nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Pas debatit live me Balinën ai i ka kthyer përgjigje virtuale njerëzve që nuk e kanë mbështetur

Kësaj here Meridiani i drejtohet Romeo Veshajt, vëllait binjak të banorit Donald Veshaj. “Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve. Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krahë, boll u kapët pas b… të vajzave kur jeni ndarë. Se të gjithë ju njohin si kunetërit e shokëve Xhemal!

PS: Je lodh shumë vëlla me PR duke thënë që Meridiani iu ndau nga gratë që ju kishin nda më parë! Shko gjuaj për ndonjë tjetër me lekë vëlla se vetë e ke ndrit. Artistët e Shqipërisë këta…”

"Ju njohin si kunatët e shokëve Xhemal"/ Meridiani - Romeo