Marina Vjollca në “depresion”! Çfarë ta ketë shqetësuar yllin e ekranit? (FOTO) – AlpeGossip
Marina Vjollca në “depresion”! Çfarë ta ketë shqetësuar yllin e ekranit? (FOTO)

Marina Vjollca në “depresion”! Çfarë ta ketë shqetësuar yllin e ekranit? (FOTO)

Kohëve të fundit na ka munguar prezenca e saj e shpesht në rrjetet sociale dhe gjithashtu një bukuroshe si Marina Vjollca mund ta themi me siguri se po i mungon edhe ekranit.

Së fundmi për yllin e ekranit përflitet se është shtatzënë dhe është kjo arsyeja që e ka mbajtur larg vëmendjen e publikut.

Marina ka vendosur të bëjë një postim në Instastory dhe ka treguar një nga arsyet e që i shkakton “depresion”.

Bëhet fjalë për kohën e keqe dhe me sa duket Marina e ka shumë inat këtë fakt.

Ska faj Marina! Me gjithë këto shira të ditëve të fundit në këtë periudhë të vitit vështirë se nuk mund ta themi këtë gjë.