VETËM 3 MUAJ PAS LINDJES/ Cardi B tregon trupin e tonifikuar në koncert (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 3 MUAJ PAS LINDJES/ Cardi B tregon trupin e tonifikuar në koncert (FOTO)

VETËM 3 MUAJ PAS LINDJES/ Cardi B tregon trupin e tonifikuar në koncert (FOTO)

Cardi B ka performuar në skenën e Mala Luna Music Festival në stadiumin Nelson Wolff në San Antonio në Teksas.

Dhe reperja tregoi trupin e saj të tonifikuar e veshur me një kostum të zi.

Tre muaj pas lindjes së vajzës Kulture Kiari, format e 26-vjeçares dukeshin mahnitëse.

Cardi B zgjodhi një paruke bjonde platini për performancën e saj.