Edhe Ledri do përfshihet në të rrahurën e Noizyt me Blerim Destanin - AlpeGossip
Edhe Ledri do përfshihet në të rrahurën e Noizyt me Blerim Destanin

Edhe Ledri do përfshihet në të rrahurën e Noizyt me Blerim Destanin

Me 31 maj është gara e madhe mes tyre.

Noizy dhe Blerim Destani kanë hedhur bast që me datën 31 maj të zhvillojnë një garë në rrahje dhe ai që humb do ia jap tjetrit orën e dorës ‘rolex’.

E në këtë garë duket se do bashkëohet edhe Ledri.

Ka qenë Blerimi ai që në Instagram ka hedhur një video të Ledrit ku ai shihet duke ushtruar boks dhe ka pyetur Noizyn se a të përfshihet edhe Ledri në këtë garë apo jo.

E se a do ndodh kjo gjë, presim të shohim me 31 maj!