Kur profesioni të shoqëron KUDO! Shikoni çfarë bën Alba Hoxha rrugës me makinë (VIDEO) - AlpeGossip
Kur profesioni të shoqëron KUDO! Shikoni çfarë bën Alba Hoxha rrugës me makinë (VIDEO)

Kur profesioni të shoqëron KUDO! Shikoni çfarë bën Alba Hoxha rrugës me makinë (VIDEO)

Alba Hoxha është kthyer në një personazh shumë të njohur në Shqipëri. Blerina e njohur e Tv Klan ka qenë së fundmi shumë e komentuar nga mediat, pasi është aluduar se është në një lidhje me koreografin e njohur Albi Nako.

Alba shpesh herë poston video qesharake në rrjete sociale ku të gjitha rrotullohen rreth veprimeve me këmbët. Herë prezanton motin me këmbë, herë mbyll makinën, ndërsa sot ka qenë duke udhëtuar me makinë dhe ka shoqëruar muzikën në sfond me një kërcim të vogël të këmbëve me çorape të bardha./AlpeNews.al/