Klaudia Pepa kërcen në mes të rrugës dhe të gjithë mund ta bëjmë (VIDEO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa kërcen në mes të rrugës dhe të gjithë mund ta bëjmë (VIDEO)

Klaudia Pepa kërcen në mes të rrugës dhe të gjithë mund ta bëjmë (VIDEO)

Prej muajsh ajo është vënë në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për balerinën shqiptare, Klaudia Pepa, e cila këtë herë ka publikuar një video nga mëngjeset e saj.

Aktualisht Klaudia ndodhet në Itali, ku po vijon karrierën e saj si balerinë.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër të zi dhe krahëve ka hedhur një pallto të zezë.

Këtë herë balerina ka provokuar jo me veshjen e saj, por me një kërcim provokues në rrugët e Italisë, Klaudia duket e pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve.

Une matinée à Florence 🎥

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on