Po ai si do ndihej? Pasi puthet me dy vajza, aktori shqiptar zbulon se si ndihet bashkëshortja e tij (FOTO) – AlpeGossip
Po ai si do ndihej? Pasi puthet me dy vajza, aktori shqiptar zbulon se si ndihet bashkëshortja e tij (FOTO)

Po ai si do ndihej? Pasi puthet me dy vajza, aktori shqiptar zbulon se si ndihet bashkëshortja e tij (FOTO)

Epo për fat të keq, ky është fati i të qenit aktor…

Ai është një ndër aktorët më të njohur të skenës shqiptare dhe shumë i dashur nga publiku shqiptar.
Genti puthet me dy aktore në komedinë Boeing Boeing dhe i pyetur në Why not nëse bashkëshortja ishte xheloze, ai tha që nuk ndodhte kjo. “Aida tani e ka kuptuar profesionin tim. Megjithatë po tregohem i sinqertë. Nuk mund të them që po të ishte ajo në vendin tim, unë nuk do isha xheloz”.

Sinqeriteti mbi të gjitha.