MBANI TË QESHURAT/ Lumi B bën “NAMIN”, bën paradë MODE dhe imiton…(VIDEO) – AlpeGossip
MBANI TË QESHURAT/ Lumi B bën “NAMIN”, bën paradë MODE dhe imiton…(VIDEO)

MBANI TË QESHURAT/ Lumi B bën “NAMIN”, bën paradë MODE dhe imiton…(VIDEO)

Reperi shqiptar, Lumi B ka publikuar një imazh shumë qesharak në llogarinë e tij në “Instagram”.

Në këtë video, ai shfaqet si model teksa po sfilonte para një “jurie profesioniste”.

Por sidoqoftë, juria morrin vendimin e saj kundër dëshirës së Lumit, duke i propozuar që të konkurroj përsëri në vjeshtë.

TalentShow (TV LUMI) pjesa e pare….. Tag shokun Model

A post shared by LumiB (@lumib) on