E bëri dhe Fero! Reperi nuk duron dot më, publikon FOTO intime me një femër në shtrat – AlpeGossip
E bëri dhe Fero! Reperi nuk duron dot më, publikon FOTO intime me një femër në shtrat

E bëri dhe Fero! Reperi nuk duron dot më, publikon FOTO intime me një femër në shtrat

Fero është një nga reperët më të komentuar nga mediat. Ai edhe pse i ri në moshë ka arritur të bëhet shumë i njohur dhe këngët e tij janë kthyer në hite.

Reperi i hitit ‘Gang gang’ mbrëmjen e djeshme i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një video, ku shfaqet i shtrirë në shtrat ndërkohë që një dorë femre është duke e përkëdhelur.

Siç dihet Fero në intervistën e fundit tregoi se është single, por rrëfeu se nuk mungojnë flirtet me vajzat e ndryshme, të cilat nuk nguron t’i tregojë dhe përpara ndjekësve të tij.