PO E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Dj Sardit (FOTO) – AlpeGossip
PO E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Dj Sardit (FOTO)

PO E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Dj Sardit (FOTO)

Dj Sardi është një ndër personazhet më të njohur të showbizit shqiptar dhe padyshim, ndër të preferuarit e femrave.

Herë pas here, ai ka ardhur në qendër të vëmendjes së mediave rozë duke u përfolur për lidhjet e tij të dashurisë, të cilat kanë sjellë kuriozitet të madh tek publiku.

Burime për “Iconstyle” kanë treguar se Dj Sardi tashmë po shijon romancën me një femër që ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave dhe mësohet se gjërat mes çiftit po bëhen serioze.

Megjithatë, mbetet ende të presim për detaje të tjera nga lidhja e Sardit me femrën misterioze që i ka fituar zemrën.