DUHET TI SHIHNI/ Ç’veshën VIP-at në ”Class Fashion Show” (FOTO) – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ Ç’veshën VIP-at në ”Class Fashion Show” (FOTO)

DUHET TI SHIHNI/ Ç’veshën VIP-at në ”Class Fashion Show” (FOTO)

Siç mund ta keni lexuar, në kopshtet e Pallatit të Brigadave, u mbajt pasditen e sotme (e shtunë, 12 tetor) Class Fashion Show ku u prezantuan koleksionet e vitit 2020. Nga fotot e tanishme, vihet re se një pjesë e personazheve, i kanë qëndruar besnik kodit të veshjes, që konsistonte në fustan të gjatë dhe elegant, ndërkohë që pjesa tjetër, kryesisht VIP-at që njihen për stilin e tyre të veçantë, guxuan me pantallona dhe fund/fustan të shkurtër.

Ja ç’veshën një pjesë e të ftuarve në Class Fashion Show:

ALKETA VEJSIU DHE VERA GRABOCKA

NORA ISTREFI

LOLA HARADINAJ

ALAUDIN HAMITI DHE BASHKËSHORTJA, YLLKA SEDLLARI

ALAUDIN HAMITI DHE VËLLAI I DIZAJNERIT VALDRIN SAHITI, DEKORIM SAHITI

BORA ZEMANI DHE JONIDA MALIQI

BORA ZEMANI

LILI ISMAILI

RUDINA DEMBACAJ

ESTELA UJKA

MANJOLA NALLBANI

FJODORA FJORA

MEGI NDOKAJ DHE ROBERTA MONE