SIÇ NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË/ Emina gati për të lindur por shfaqet e veshur SEKSI dhe PROVOKUESE (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË/ Emina gati për të lindur por shfaqet e veshur SEKSI dhe PROVOKUESE (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË/ Emina gati për të lindur por shfaqet e veshur SEKSI dhe PROVOKUESE (FOTO)

Emina Cunmulaj është njëra nga modelet shqiptare më të njohura në botë.

Me shumë aktivitete gjatë ditës të cilat i publikon në rrjetet sociale, Emina tregohet shumë e afërt me fansat dhe adhuruesit e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë provokuese veshur me një fustan të zi dhe me xhaketën e gjelbër kombinuar me këpucë e çantë të kuqe.

Ajo tashmë është po thuajse në fund të shtatzënisë dhe shumë shpejt pritet që të vije në jetë fëmija i saj i dytë.

Ndryshe, ajo është e martuar me miliarderin Sam Nazarian dhe frytë i dashurisë së tyre është e vogla, Ella.