ELVANËN APO ARILENËN? Lori Hoxha e thotë hapur kë mbështet: Mund të dukem e njëanshme por… – AlpeGossip
ELVANËN APO ARILENËN? Lori Hoxha e thotë hapur kë mbështet: Mund të dukem e njëanshme por…

ELVANËN APO ARILENËN? Lori Hoxha e thotë hapur kë mbështet: Mund të dukem e njëanshme por…

Trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja, Lori Hoxha ka reaguar gjithashtu pas përfundimit të “Festivalit të Këngës”, duke e shprehur hapur se kë mbështet. Lori ka postuar në Instastory një video ku shfaqet me motrën e saj, Sara teksa këndojnë në makinë me këngën e Elvana Gjatës. Lori shkruan se mund të tingëllojë e njëanshme, por ajo ka qenë fansja e Elvanës dhe vazhdon të jetë.

“Mund të dukem e njëanshme, sepse kam qenë fansja e saj që në fillim, por kjo këngë të fiksohet dhe Elvana është Elvana”, shkruan Lori.