“NUK KA ASGJË TË KEQE QË TË MARTUARIT FLIRTOJNË”/ Arbër Çepani nuk e ka problem ta thotë publikisht (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK KA ASGJË TË KEQE QË TË MARTUARIT FLIRTOJNË”/  Arbër Çepani nuk e ka problem ta thotë publikisht (VIDEO)

“NUK KA ASGJË TË KEQE QË TË MARTUARIT FLIRTOJNË”/ Arbër Çepani nuk e ka problem ta thotë publikisht (VIDEO)

Arbër Çepani lidhjet e tij të dashuris i ka pasur pothuajse gjithmonë publike. Ata kanë zgjatur ndonjëherë edhe me vite por që duket se diçka nuk ka shkuar mirë.

Këtë javë i ftuar në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës dhe i ngacmuar nga moderatoret ai ka treguar edhe për flirtimet e ndryshme që mund të ndodhin në lokalin e tij por ka ka shprehur edhe opinion e tij në lidhje me këtë temë.

“Me ato që janë në punë e kam si parim që të mos merrem sepse dalin problem të tilla. Por deri tek ndjenja që dikush po mundohet të flirtojë nuk ka asnjë të keqe. Për mua edhe për ata që janë të martuar një ngacmim të vogël flirtimi ju bën mirë sepse është i lezetshëm dhe ndjen që je në treg, duhet pak flirtim.” – ka përfunduar Arbri.