“BËMË MAMA TË TË NGJAJ”/ Video e rrallë e Beyonce kur ishte vetëm 5 vjeçe, këngëtarja identik me…(FOTO) – AlpeGossip
“BËMË MAMA TË TË NGJAJ”/ Video e rrallë e Beyonce kur ishte vetëm 5 vjeçe, këngëtarja identik me…(FOTO)

“BËMË MAMA TË TË NGJAJ”/ Video e rrallë e Beyonce kur ishte vetëm 5 vjeçe, këngëtarja identik me…(FOTO)

Nëna e këngëtares me famë botërore Beyonce, Tina Lawson ka nxjerrë nga arkivat një video të shkurtër, të shumë viteve më parë, kur këngëtarja ka qenë 5 vjeçe.

Në video këngëtarja shihet duke kënduar e kërcyer dhe kuptohet qartë se talentin për muzikën e ka të lindur.

Por përveç kësaj, ajo që u ka rënë të gjithëve në sy është ngjashmëria që vajza e saj, Blue ka me të. Duke filluar nga çdo tipar i fytyrës dhe flokët, Beyonce dhe Blue duken si dy pika uji me njëra-tjetrën.

Gjithashtu edhe dy miket e saj më të mira, Kelly Rowland dhe Gwyneth Paltrow nuk kanë nguruar të vënë në dukje ngjashmërinë e tyre si nënë e bijë.