NXIRRINI NGA SKUTA E DOLLAPIT/ Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon – AlpeGossip
NXIRRINI NGA SKUTA E DOLLAPIT/ Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

NXIRRINI NGA SKUTA E DOLLAPIT/ Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

Trendet e xhinseve ndryshojnë, por ka një stil që është esencial sa herë që vjen pranvera dhe vera: pantallonat e bardha!

Gjithmonë jemi të hapura për të mësuar mënyra të reja kombinimi, të frymëzuara nga stili i rrugës apo edhe nga të famshmet.

Këtu keni disa arsye pse duhet të hiqni dorë për pak kohë nga xhinset blu, për t’i zëvendësuar me të bardhat.

Dhe ja 5 mënyra si t’i kombinoni:

1.Me një bluzë të ngjyrosur

2.Me bluzë të bardhë

3.Me rroba banje trup

4.Me bluza me ngjyra të ndezura (neon)

5.Me bluze që ka detaje shkrimi/marka/slogane