PUBLIKOHET VIDEO/ Momenti prekës kur Gresa Behluli qan në dasëm (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOHET VIDEO/ Momenti prekës kur Gresa Behluli qan në dasëm (VIDEO)

PUBLIKOHET VIDEO/ Momenti prekës kur Gresa Behluli qan në dasëm (VIDEO)

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Gresa Behluli mbajti mbrëmjen e djeshme kanagjegjin, vetëm dy ditë para dasmës e cila do të mbahet të shtunën.

Në kanagjegj Gresa dhe mamaja e saj, këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza kanë kënduar këngën e tyre më të re, të krijuar posaçërisht për këtë ditë.

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku Gresa shfaqet e përlotur teksa këndon këngën së bashku me të ëmën.

Në fund Gresa përqafon të ëmën duke dhuruar shumë emocion edhe tek të ftuarit.