Siç nuk e keni parë kurrë/ Dafina provokon me … (VIDEO) – AlpeGossip
Siç nuk e keni parë kurrë/ Dafina provokon me … (VIDEO)

Siç nuk e keni parë kurrë/ Dafina provokon me … (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri bënë shumë bujë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Dafina këtë herë shfaqet teksa po tymoste duhan pozë kjo e cila është komentuar shumë nga publiku. Dafi veshur mbante një bluzë të zezë dhe me vathët e gjerë e të mëdhenj.

Ndryshe, Dafina është duke u munduar të bëjë karrierë ndërkombëtare