MERR FUND LIDHJA E AKTORËVE TË NJOHUR/ “Ezel” dhe bashkëshortja e tij drejt divorcit – AlpeGossip
MERR FUND LIDHJA E AKTORËVE TË NJOHUR/ “Ezel” dhe bashkëshortja e tij drejt divorcit

MERR FUND LIDHJA E AKTORËVE TË NJOHUR/ “Ezel” dhe bashkëshortja e tij drejt divorcit

Çifti i njohur turk, Sinem Kobal dhe Kenan Imirzalioglu kohët e fundit janë përfolur për një ndarje të mundshme. Pas dështimit të shtatzënisë së parë të Sinem, ata kanë pasur mosmarrëveshje të shumta dhe mediat turke shkruajnë se ata janë drejt divorcit.
Rreth një javë më parë ata udhëtuan për të bërë disa ditë pushimi, por asgjë nuk ka shkuar siç duhet. Pushimet kanë zgjatur shumë pak dhe kjo shton aludimet e mediave. Gjithashtu burime pranë tyre raportojnë se çifti po shtiret si i lumtur para mediave, por në të vërtetë jeta e tyre familjare ka marrë fund.
Dyshja nuk ka dhënë ende një deklaratë kundrejt këtyre fjalëve, megjithatë pritet të reagojnë dita ditës.