Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj dhe prap i shkon – AlpeGossip
Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj dhe prap i shkon

Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj dhe prap i shkon

Ajo  i kishte munguar skenës për vite më radhë, por tashmë po rikthehet fuqishëm.

Këto ditë, këngëtarja Adelina Ismaili është e angazhuar si aktore në serialin “O sa mirë”, ndërsa bashkë me rikthimin e saj ka pasur edhe ndryshime në pamje.

Adelina ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihej me një stil të ri të flokëve të prerë shkurt.

Akoma më i frikshëm ishte look-u i saj, me vathë dhe piercing në fytyrë që të japin imazhin e një vajze rebele.

Ky look me siguri është për rolin e ri që ajo ka marrë në serialin komedi. Ndaj nëse nuk ju pëlqen, qetësohuni!

This makeup 😍I love the artist in you @sellmakasumoviq

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on