HIDHINI NJË SY FOTOS/ Dafina Zeqiri sapo i bëri vetes një super dhuratë – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY FOTOS/ Dafina Zeqiri sapo i bëri vetes një super dhuratë

HIDHINI NJË SY FOTOS/ Dafina Zeqiri sapo i bëri vetes një super dhuratë

Projekte muzikore të shuma dhe koncerte çdo javë… kjo është rutina e Dafina Zeqirit, e cila është shndërruar në një nga artistet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Hitet e saj janë të panumërta. E për gjithë punën e bërë dhe lodhjen, Dafina sapo i bëri vetes një dhuratë të madhe, një makinë. Ajo postoi fotot me makinën e zgjedhur, e cila ka ngjyrën e bardhë.