Edhe pas ofendimeve të fansave, Alesia Bami nuk di të NDALET! Provokon sërish me të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
Edhe pas ofendimeve të fansave, Alesia Bami nuk di të NDALET! Provokon sërish me të pasmet (FOTO)

Edhe pas ofendimeve të fansave, Alesia Bami nuk di të NDALET! Provokon sërish me të pasmet (FOTO)

Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.
Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë.

Ajo ka postuar foto ku shfaqet me bikini në pishinë dhe jo vetëm duke ekspozuar hiret e saj, e sidomos të pasmet.

Duket se këtë fundjavë Alesia është argëtuar mjaft dhe një fakt I tillë dëshmohet më së miri në këto foto.