”E MA MEN VETEN SI KE QENË TE…”/ Komentet pikante, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”E MA MEN VETEN SI KE QENË TE…”/ Komentet pikante, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”E MA MEN VETEN SI KE QENË TE…”/ Komentet pikante, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Françeska Jaçe ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto ku duket tepër seksi teksa pozon në disa shkallë. Teksa të gjithë ndjekësit e komentojnë për bukurinë e saj tani, një komentues vazhdon ti ketë mbetur mendja tek Françeska e dikurshme…

Aulona Musta ka pozuar një foto ku tregon format e saj të rregullta të trupit e në fakt duket tepër bukur. Ajo ka thënë se këndi dhe drita e duhur e fotos mjaftojnë për ta bërë një vajzë të jetë e lumtur por një ndjekës nuk është dakord me këtë shprehje.

Lori një nga vajzat më të famshme të ekranit shqiptar duket se kohët e fundit po i shijon shumë pushimet e saj. Ajo ka publikuar një foto shumë të veçantë ku duket se është e ulur në një restorant që si kryefjalë dekori ka limonët. Pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë adhuruar këtë pamje dhe ja kanë shprehur, ndërsa njëri prej tyre ka patur një mesazh të pazakontë për Lorin.

/AlpeGossip.al