“KAM BËRË DASHURI NË SHINAT E TRENIT”/ Robert Berisha e thotë “troç” (FOTO) – AlpeGossip
“KAM BËRË DASHURI NË SHINAT E TRENIT”/ Robert Berisha e thotë “troç” (FOTO)

“KAM BËRË DASHURI NË SHINAT E TRENIT”/ Robert Berisha e thotë “troç” (FOTO)

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, i cili sapo ka publikuar bashkëpunimin më të ri me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon.

Së fundmi ai ishte i ftuar në studion e “Why not” dhe përmes disa pyetjeve nga drejtuesja e emisionit Roza Lati, zbuloi disa të reja për veten.

Një nga pyetjet e drejtuara atij ishte: “Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri”?

Pasi u mendua Roberti tha: “Të çuditshme janë të gjitha, por mund të them në shinat e trenit”. Gjithashtu ai zbuloi se pjesa që i pëlqen më shumë tek vetja janë të pasmet.