I BËRI “LËMSH” TË GJITHË/ Flori Mumajesi sapo na konfirmoi statusin e tij, po vuan nga… – AlpeGossip
I BËRI “LËMSH” TË GJITHË/ Flori Mumajesi sapo na konfirmoi statusin e tij, po vuan nga…

I BËRI “LËMSH” TË GJITHË/ Flori Mumajesi sapo na konfirmoi statusin e tij, po vuan nga…

Ndërsa prej kohësh për përflitet për një romancë të mundshme me Kejsi Tolën, Flori Mumajesi na dha informoi se cili është statusi i tij.

Kantautori publikoi një video në Insta Story, ku në qendër është një djalë, i cili pas ndarjes nga e dashura i rikthehet lirisë së tij.

Atij i rikthehet profili i Instagramit dhe tashmë mund të pëlqejë çdo të pasme që shikon, ndërsa djali në video shprehet: “Sa mirë ndihem që u riktheva”.

Në fund video mbyllet me një person të veshur si Zoti, i cili thotë: “Mirë se erdhe në botën e beqarëve”.

Këto janë edhe fjalët që ka shkruar në mbishkrimin e videos këngëtari, si një mënyrë për të treguar se nuk është i angazhuar në asnjë lidhje. Por nga ana tjetër mund të jetë duke na shprehur se më parë ka vuajtur nga xhelozia e ish-ave.