E prisnit/ Reagimi i kësaj këngëtareje kur nusja hyn live në emision do ju lë pa fjalë (VIDEO) – AlpeGossip
E prisnit/ Reagimi i kësaj këngëtareje kur nusja hyn live në emision do ju lë pa fjalë (VIDEO)

E prisnit/ Reagimi i kësaj këngëtareje kur nusja hyn live në emision do ju lë pa fjalë (VIDEO)

Këtë të dielë mysafire në emisionit më të shikuar në vend “Kojshia Show” ishte e ftuar Mihrije Braha dhe motra e saj Lora
Gjatë bisedës, papritur futet nusja e Platorit, përndryshe reja e ardhshme e Mihrijes

Shikoni videon më poshtë për të parë reagimin e Mihrije Brahes.