“S’I KA LËNË GJË KIM KARDASHIAN”/ Era Istrefi ekspozon të pasmet seksi përpara pasqyrës (FOTO) – AlpeGossip
“S’I KA LËNË GJË KIM KARDASHIAN”/ Era Istrefi ekspozon të pasmet seksi përpara pasqyrës (FOTO)

“S’I KA LËNË GJË KIM KARDASHIAN”/ Era Istrefi ekspozon të pasmet seksi përpara pasqyrës (FOTO)

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme të momentit. Ajo po bën krenarë të gjithë shqiptarët kudo në botë me hitet që publikon. Mirëpo, Era është dalluar edhe për pamjen e saj fizike.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet shumë seksi. Istrefi ndodhet përpara pasqyrës, e veshur me një palë bikini bardhë e zi. Ajo çfarë bie në sy janë linjat perfekte të saj me të pasmet seksi dhe pa frikë mund ta krahasonim me yllin ndërkombëtar Kim Kardashian. Kujtojmë që Era këto ditë pret të lançojë projektin e saj më të ri muzikor.