“SI I KE BËRË 100 MIJË EUROT E PARA?” Eduart Ndocaj tregon për herë të parë si u bë i pasur (FOTO) – AlpeGossip
“SI I KE BËRË 100 MIJË EUROT E PARA?” Eduart Ndocaj tregon për herë të parë si u bë i pasur (FOTO)

“SI I KE BËRË 100 MIJË EUROT E PARA?” Eduart Ndocaj tregon për herë të parë si u bë i pasur (FOTO)

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin”, Eduart Ndocaj i është përgjigjur edhe pyetjeve nga Facebook, ku një komentues e pyeste: “Si i ke bërë 100 mijë eurot e para?”.

Ndocaj fillimisht u përgjigj “Me punë”, por më pas për të qenë më korrekt vendosi të tregojë si i fitoi me anë të një tenderi të cilin as nuk e kishte parë fare.

“Unë jam marr me ndërtim dhe tenderi i parë që ka qenë më i madhi ka qenë në 2001. Ishte akoma lireta dhe nuk e kam parë fare projektin. Thashë po do e marr dhe fitova 100 milion lireta”, tregoi Ndocaj.