“NUK KANË ASNJË TALENT”/ Reperi shqiptar sulmon hapur “Dj Blunt” dhe “Real 1” (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK KANË ASNJË TALENT”/ Reperi shqiptar sulmon hapur “Dj Blunt” dhe “Real 1” (VIDEO)

“NUK KANË ASNJË TALENT”/ Reperi shqiptar sulmon hapur “Dj Blunt” dhe “Real 1” (VIDEO)

Aulona dhe Fatma kanë ‘thumbuar’ me pyetje pikante në puntatën e rradhës së emisionit, reperin e hitit “Columbiana” Don Phenom. Por edhe ai, nuk i ka kursyer përgjigjet dhe sulmet ndaj dy kolegëve të tij.

I pyetur se cili është këngëtari shqiptar që nuk e dëgjon asnjëherë, Don Phenom tha me plot gojën emrin e dy reperëve: Dj Blunt dhe Real 1. Sipas tij, ata nuk kanë asnjë farë talenti, për këtë arsye nuk i dëgjon kurrë.

“Dj Blunt dhe Real 1. Nuk është se kanë ndonjë talent.”- tha reperi Don Phenom, gjatë intevistës në “Thumb” që do të publikohet e plotë ditën e shtunë.