DHIMBJE E DYFISHTË/ I dashuri vrau veten dhe 39 vjeçarja dështoi fëmijën (FOTO) – AlpeGossip
DHIMBJE E DYFISHTË/ I dashuri vrau veten dhe 39 vjeçarja dështoi fëmijën (FOTO)

DHIMBJE E DYFISHTË/ I dashuri vrau veten dhe 39 vjeçarja dështoi fëmijën (FOTO)

Claire Russell, nënë e dy fëmijëve ka vendosur të tregojë për të gjithë dhimbjen e madhe që përjetoi kur partneri i saj ndërroi jetë.

Kur ajo zbuloi se do të bëhej nënë, i dashuri Mark u entazmiazmua shumë. Disa muaj më vonë, Mark Lotsu u shpall i humbur.

Kur ai nuk u kthye në shtëpi, Claire filloi të shqetësohej. Policia e njoftoi se trupi i partnerit të saj u gjet në makinën e tij në një parking që ishte 20 minuta larg shtëpisë.

Ai ishte vetëvrarë. Ndërsa po përpiqej të përballonte humbjen e madhe, ndodhi e papritura. Disa ditë para funeralit të Mark, ajo pësoi një dështim dhe humbi foshnjën e palindur.

Claira beson se Mark, ish-mësues po torturonte veten me frikën se nuk do ishte një baba i mirë.

“Fëmija ishte gjithçka ai donte. Ai pëlqente emrin Idris nëse do lindte djalë dhe unë doja emrin Emmeline nëse do ishte vajzë. Pavarësisht asaj që ka menduar, unë e di se ai do ishte babai më i mirë në botë”,

përfundoi 39-vjeçarja.