E BUKUR DHE E KËNDSHME/ Yllka Kuqi provoko FORTË kësaj here me…(FOTO) – AlpeGossip
E BUKUR DHE E KËNDSHME/ Yllka Kuqi provoko FORTË kësaj here me…(FOTO)

E BUKUR DHE E KËNDSHME/ Yllka Kuqi provoko FORTË kësaj here me…(FOTO)

Yllka Kuqi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Në foton e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e grimuar bukur dhe e këndshme.Ndonëse në këto foto ajo kishte përdorur një efekt të theksuar të Instagramit.

Ndryshe, nga Yllka publiku po pret projekte të reja për të kapur ritmet e sezonës verore.