LEKU LETËR/ Real 1 blen vilën luksoze, një dhomë e veçantë vetëm për femra (PAMJE) - AlpeGossip
LEKU LETËR/ Real 1 blen vilën luksoze, një dhomë e veçantë vetëm për femra (PAMJE)

LEKU LETËR/ Real 1 blen vilën luksoze, një dhomë e veçantë vetëm për femra (PAMJE)

Karriera e Blunt dhe Real po shkon më së miri e kjo duket nga videoklipet e shtrenjta që dyshja po publikojnë çdo muaj siç ishte edhe “Dubai”, projekti i fundit i tyre.

Me anë të disa videove në Instastory, Blunt ka bërë të ditur se Real 1 ka blerë një vilë luksoze dhe tregon pamjet nga brenda dhe jashtë shtëpisë.

“Këtu është dhoma nejës, këtu vinë mysafir special”, shprehet Real 1.

“Këtu është dhoma ku vinë femrat, ato të miat me cica”, thotë reperi.

“Këtu është banjo, kena bo lek pa masë”, shprehet ai.

“Shaolini ka bo lek, ka ble krejt këtë vilë”, shprehet Blunt teksa filmon Realin dhe ambientin.

 

“Këtu fle princi”, shprehet Real teksa tregon dhomën e tij.