Valdrin Sahiti i shtrirë në shtrat në mes të dy femrave, reagimi i bashkëshortes lë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Valdrin Sahiti i shtrirë në shtrat në mes të dy femrave, reagimi i bashkëshortes lë pa fjalë (FOTO)

Valdrin Sahiti i shtrirë në shtrat në mes të dy femrave, reagimi i bashkëshortes lë pa fjalë (FOTO)

Valdrin Sahiti kohen e fundi po komentohet në masë të madhe.
Disejnatori ka kontakte shumë të mira me gjithë këngëtaret pasi që ai kujdeset shumë për të gjithë vipat e estradës.

Valdrini vitin që lamë pas është martuar me bukuroshen Edita Ramadanin, dhe kanë një martës të lumtur.

Çifti kanë edhe një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Bella.

Në rrjetin social Instagram Edita ka publikua një imazh ku Valdrini është i shtrirë në mes të bashkëshortes dhe një femre tjetër e që duket është ndonjë mike e tyre.